Najlepsze etui na Raspberry Pi 4 2023

Ponieważ Raspberry Pi 4 są ponownie szeroko dostępne i w końcu otrzymałeś zamówienie z marca 2022 roku, teraz jest idealny czas na zakup obudowy.

Ale którą obudowę wybrać?

Na szczęście mam dla ciebie idealne etui. Nie tylko ochroni twoje Raspberry Pi, ale także zapewni mu przyjemny chłód.

Pozwól, że opowiem Ci o najlepszym etui na Raspberry Pi 4, które możesz kupić w 2023 roku -... Etui FLIRC Raspberry Pi 4.

Ta niezwykle stylowa, super elegancka obudowa jest idealna, gdy chcesz używać Raspberry Pi 4 jako komputera stacjonarnego, centrum multimedialnego - takiego jak Kodi Box, lub jako serwera.

Nie tylko fajnie wygląda, ale także zapewnia chłodzenie Raspberry Pi 4! Posiada wbudowany radiator, który rozprasza ciepło i zapewnia, że Raspberry Pi 4 nie przegrzeje się. W rzeczywistości cała aluminiowa obudowa pełni funkcję radiatora.

W końcu, chociaż Szpilki wentylatora są łatwym rozwiązaniem chłodzącym - Nadal są głośne i często irytujące.

Obudowa FLIRC to najlepsze rozwiązanie. Jest to jeszcze łatwiejsze rozwiązanie chłodzące, które umożliwia łatwy dostęp do wszystkich portów Raspberry Pi 4.

Jeśli więc chcesz utrzymać Raspberry Pi 4 w chłodzie bez żadnych kłopotów, to jest to obudowa, której szukałeś.

Co więcej, obudowa jest bardzo łatwa w montażu i jest dostarczana z czterema małymi śrubkami i podkładką termiczną, którą wystarczy przymocować do procesora.

Obudowa ma jedną potencjalną wadę - jej budowa sprawia, że dostęp do pinów GPIO jest nieco utrudniony. I rzeczywiście, jest to jedyna skarga na obudowę FLIRC, którą widziałem rozproszoną tu i ówdzie w Internecie.

Jednak i na to jest proste rozwiązanie. Naprawdę, wszystko czego potrzebujesz to kabel taśmowy GPIO i będziesz mieć pełny dostęp do pinów. Obudowa FLIRC ma specjalnie wbudowaną szczelinę, aby pomieścić tę poprawkę.

Jeśli więc szukasz eleganckiego etui do ochrony i chłodzenia Raspberry Pi 4, nie musisz szukać dalej.

Komentarzy: 1

  1. StormBringer październik 6, 2023 o 2:47 pm

    Zamówiłem etui FLIRC KODI w lipcu, jeszcze go nie otrzymałem. Mam numer śledzenia, mówi wysłane, ale nie otrzymane przez USPS. Zamówiłem kilka wcześniej i dostałem je, wspaniała sprawa, bardzo z nich zadowolony.

Pozostaw komentarz