Spotkajmy się na Embedded World w Norymberdze (9-11 kwietnia)

Od 9 do 11 kwietnia w Norymberdze odbędzie się wystawa Embedded World Exhibition.

Embedded World to centrum spotkań przemysłu i biznesu z globalną społecznością embedded.

Dzięki wyraźnemu naciskowi na najnowocześniejsze technologie, procesy i innowacyjne produkty, wydarzenie to wyróżnia się na arenie światowej i pozostaje kluczowym wydarzeniem branżowym.

Jako aplikacja dla urządzeń Raspberry Pi, PiCockpit jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą zdalnie kontrolować swoją flotę Raspberry Pi. Dzięki PiCockpit możesz uruchamiać skrypty, uzyskiwać dostęp do terminala i edytować pliki konfiguracyjne na swoim Raspberry Pi - wszystko w przeglądarce internetowej. 

Na targach Embedded World będzie można spotkać się z naszym dyrektorem generalnym, Maximilianem Batzem, aby porozmawiać o PiCockpit lub innych tematach związanych z Raspberry Pi.

Można do nas zadzwonić pod numer +49 (0)341 392 858 48 lub wysłać e-mail na adres [email protected] aby umówić się z nim na spotkanie.

Nie przegap stoisk naszych partnerów!

Raspberry Pi będzie zlokalizowane w hali 3A na stoisku 138. Z pewnością zaprezentują wiele nowych i ekscytujących produktów, w tym Compute Blade zasilany przez Raspberry Pi od Uptime Industries. Compute Blade to kompleksowe i skalowalne rozwiązanie dla przemysłowych serwerów kasetowych ARM. Planujemy oferować ich Compute Blade za pośrednictwem naszej siostrzanej firmy, buyzero.de, począwszy od połowy kwietnia.
Nasz partner, EDATECEDATEC będzie zlokalizowany w hali 3A na stoisku 521. EDATEC dostarcza rozwiązania przemysłowe oparte na Raspberry Pi. Inteligentne rolnictwo i energia wiatrowa to tylko dwa z różnorodnych zastosowań produktów EDATEC.

Ponownie będzie można spotkać się z naszym CEO, Maximilianem Batzem, aby omówić PiCockpit lub inne tematy związane z Raspberry Pi.

Można do nas zadzwonić pod numer +49 (0)341 392 858 48 lub wysłać e-mail na adres [email protected] aby umówić się z nim na spotkanie.

Pozostaw komentarz