Frontend PiCockpit v2.7.0 już jest!

PiCockpit v2.7.0 został dziś wydany! Zalecamy wszystkim, aby wymusić odświeżenie swoich interfejsów internetowych za pomocą Ctrl + Kliknięcie na przycisk przeładowania, abyście mogli cieszyć się nowym doświadczeniem!

Co nowego w PiCockpit v2.7.0?

Nowy, świeży wygląd dla v2.7.0!

PiCockpit v2.7.0 sporty o świeżym wyglądziez boczną ("reklamową") sekcją, która została usunięta na korzyść dania więcej miejsca samemu PiCockpit. Góra została nieco przycięta, jak również - nawigacja między My Pis i Raspberry Pi Reservation narzędzie jest nadal tam, ale czuliśmy tytuł strony jest niepotrzebne, biorąc pod uwagę, że masz breadcrumb na górze, jak również!

Mamy nadzieję, że spodoba Wam się świeży, niezagracony wygląd - wszelkie opinie są bardzo cenne, zamieszczajcie je w komentarzach w tym artykule!

Porównaj wygląd PiCockpit v2.6.5 i nowego interfejsu:

v2.6.5 - stary wygląd
PiCockpit v2.7.0
v2.7.0, nowy wygląd

Pod maską nastąpiła dalsza integracja aplikacji z Vue.js - co będzie podstawą do szybszej nawigacji i ładowania stron oraz prostszego projektowania backendu. Jest to kontynuacja przygotowań do kolejnych funkcji, które mają nadejść!

Obsługa tłumaczenia na język niemiecki!

Nasza strona strona główna, picockpit.com jest już od dłuższego czasu dostępny w języku angielskim i niemieckim. Ten sam przełącznik języków jest teraz dostępny dla samego PiCockpit!

Tłumaczenie jest w trakcie realizacji i będziemy traktować priorytetowo obszary, dla których ludzie proszą o tłumaczenie.

Wystarczy kliknąć na przycisk "Deutsch" w nagłówku, aby przełączyć interfejs na język niemiecki.

Uwaga: przełączenie nie jest jeszcze utrzymywane w ramach sesji / jeśli przeglądasz nową stronę (np. kliknięcie na profil użytkownika spowoduje przejście do nowej strony). Jeśli zauważysz, że język przełącza się z powrotem na angielski, po prostu naciśnij przycisk ponownie. Ponadto, na przykład, obszar użytkownika nie jest jeszcze przetłumaczony.

Naprawa błędów

Pracujemy nad poprawką błędu dla funkcji resetowania hasła, która obecnie daje błąd "Captcha could not be verified", bez względu na to, czy rozwiążemy go poprawnie, czy nie.

Pozostaw komentarz