PiCockpit v2.4.4

Wersja 2.4.4 frontendu i backendu PiCockpitu (części, z którymi rozmawiasz w przeglądarce internetowej :-)) została wydana.

To wydanie przybliża nas nieco do magicznego doświadczenia, jakim ma się stać PiCockpit.

A partia stało się pod maską, oto najważniejsze informacje:

Moje Raspberry Pis

Moje Raspberry Pis są teraz w pełni zintegrowane z widokiem aplikacji dla poszczególnych Pisów.

Dzięki temu nawigacja jest teraz niesamowicie szybka!

Mój Pis w wersji 2.4.4

Również podczas dodawania nowych Pis (przy użyciu picockpit-client connect na Raspberry Pi) będą się teraz automatycznie pojawiać w interfejsie internetowym PiCockpit:

Strzałka wskazuje Pi, które magicznie się pojawiło (tylko na zrzucie ekranu). Nie przeładowywałem strony między zrzutami ekranu. Spróbujcie sami 🙂

Gdy usuniesz Pis i będziesz miał otwartych wiele okien przeglądarki (może na różnych urządzeniach?) to Pis też zniknie magicznie bez konieczności odświeżania okna przeglądarki.

Pro Tip:

Przy okazji, czy wiesz, że gdy Ctrl + klikniesz ikonę Info lub bicia serca na którymś z pisów, wszystkie pisy przełączą się i pokażą Ci swój stan?

Narzędzie do rezerwacji PiCockpit

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o narzędziu rezerwacyjnym PiCockpit: to łatwy sposób, aby dostać się do kolejki dla Pi 4 / 4 GB, Pi 4 / 8 GB lub Coral USB. Wejście do kolejki dla użytkowników PiCockpit jest darmowe! Współpracujemy z naszym sklepem partnerskim buyzero.de w zakresie wysyłki Pis w obrębie Europy i Szwajcarii. Jeśli nie uda Ci się dotrzeć do sklepów na czas, gdy mają zapasy - to narzędzie jest dla Ciebie, ponieważ przydzielamy w kolejności rezerwacji, więc jest to bardzo sprawiedliwe!

Nowość w v2.4.4:

  • usunięto błąd, który powodował, że niektórzy klienci posiadający adresy e-mail z dużymi literami nie byli w stanie uwierzytelnić się dla Narzędzie do rezerwacji Raspberry Pi
  • Wdrożyłem też sposób na pomoc tym klientom, którzy nie otrzymują maila w pierwszej kolejności. Proszę skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia aby uzyskać pomoc w tych sprawach.
  • Koral nie jest teraz dostępny w CZ i FR (sorry chłopaki, nie nasze zasady - nie są certyfikowane w tych krajach)

Błędy? Błędy? Problemy z picockpitem?

Jeśli napotkasz ten komunikat o błędzie, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki dla picockpit.com i uruchom ją ponownie. Jeśli nie jesteś pewien jak to zrobić, możesz znaleźć instrukcje jak wyczyścić pamięć podręczną tutaj.


Prosimy o zgłaszanie wszelkich błędów związanych z nowym wydaniem, których doświadczacie, komentując ten post!

Dziękujemy bardzo za korzystanie z PiCockpit, mamy nadzieję, że spodoba Ci się to nowe, szybsze doświadczenie.

Pozostaw komentarz